AnasayfaÜyelikHaber İhbarFirma RehberiSitene EkleRss

2010-09-29 21:39:16 İçişleri bakanı beşir atalay, çubuk'ta 2010-09-29 21:32:45 Çubuk'u keşfeden dergi hazırlandı 2010-09-29 21:19:11 İlköğretim haftası törenlerle kutlandı 2010-09-29 20:51:17 Başkan özden'e ziyaret etti 2010-09-29 20:42:03 6. uluslararası çubuk kültür festivali başladı 2010-09-29 20:37:40 Demokrasiye olan inancını verdiği oylarla gösterdi 2010-09-29 20:30:35 Uluslararası çubuk kültür festivali 2010-06-23 09:35:17 Babalar günü'de evlendi

Emniyet müdürlüğüne yeni araç takviyesi yapılacak

Polis teşkilatına yeni araç kazandırmak için ilçe yöneticileri ve esnafları tarafından kampanya başlatıldı.
10 Ağustos 2009 Pazartesi 21:28:52

 

 

  Kampanya’nın başlatılması amacıyla Çubuk Kaymakamı Meftun Dallı, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Ergün Doğdu, Çubuk oda ve dernek başkanlarıyla hayırsever iş adamları özel bir lokantada bir araya geldi. Başlatılan kampanya ile Çubuk İlçe Emniyet Müdürlüğü emrinde kullanılmak üzere yeni hizmet araçları alınılması amaçlandığını belirten kampanya sorumlusu iş adamı Mustafa Amil, başlattıkları kampanya ile devlet vatandaş işbirliğinin en güzel örneklerini sergilemek istediklerini kaydetti.

Polis vatandaş dayanışmasının en güzel örneklerinden birinin Çubuk’ta yaşandığını söyleyen Çubuk Kaymakamı Meftun Dallı, kampanya hakkında şunları söyledi:’’Nüfusu her geçen gün hızla artarak büyüyen ilçede huzur ve güvenliğin daha iyi sağlanması için polisin ihtiyaçlarını Çubuklular el ele vererek gideremeye çalışıyor. Oda, dernek ve işadamları ile hayırsever vatandaşlarımız tarafından ilçe Emniyet Müdürlüğünün araç ihtiyacının karşılanması amacıyla araç hibe kampanyası başlatılmış. Bu çok güzel bir dayanışma örneğidir. Kampanyayı başlatanlara ve destek olanlara şimdiden teşekkür ederim’’ dedi

İlçesinin her yönüyle örnek bir ilçe olma yolunda olduğunu vurgulayan Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, ilçe güvenliğini sağlayan bir kurumun ihtiyaçlarını karşılamanın bir vatandaşlık görevi olduğunu ifade etti. Yeni göreve başlayan İlçe Emniyet Müdürü Doğdu’nun ilçede güvenlik konusunda çok güzel projelere imza atacağına inandığını belirten Başkan Özden, kendilerine imkanları doğrultusunda her konuda destek olacaklarını söyledi.

Burada bir konuşma yapan İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Ergün Doğdu,Çubuklulara polise verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Polis olarak görevlerinin vatandaşın mal ve canını korumak olduğunu belirten Emniyet Müdürü Doğdu, ’’  Hizmet alanlarının genişlemesi ile ilçede araç sıkıntısı yaşanıyor. Başlatılan bu kampanaya ile alınacak yeni araçlar sıkıntımızı giderecektir. İlçede yaşanan bu güzel dayanışma bizleri son derece heyecanlandırmıştır. Bu dayanışma bundan sonrada sürecektir. Polis huzur ve güvenin teminatıdır. Çubuk’ta Ankara’nın en huzurlu ilçelerinin başında geliyor. Çubuklulara bizlere destek için bir girişim başlattıkları için sonsuz teşekkür ediyorum’’ dedi.

 Yapılan konuşmanın ardından araçların alınması için bağışlar yapıldı. Gecede ilk belirlenenlere göre 14650 TL  para toplanırken, bazı nedenlerden dolayı toplantıya katılamayan iş adamları da telefonla arayarak kampanyayı desteklerini ifade ettiler. Kampanyanın ihtiyaç duyulan araçların alınmasına kadar devam edeceği belirtildi.

 

 

Bu Haber 3143  kez okunmuştur.  Editör Salih Kiraz
Çubuk Gazetesi Haber -Emniyet müdürlüğüne yeni araç takviyesi yapılacak / 2009-08-10 21:28:52
Yorum ekle Bu haberi yazdırmak için tıklayınız

Yorum Yaz
Yorumlar
Kayıtlı yorum bulunamadı
Diğer Haberler
Ateş'in evine ziyaretçi akını
Özden, İsrail'den yaralı olarak dönen Çubuk IHH sorumlusu Abdulhamit Ateş'i evinde ziyaret etti.
Şehit bayraklarını çaldılar
Paşa Mezarlığı'nda bulunan 3 şehit mezarındaki Türk bayrakları çalındı.
Emniyet müdürlüğü'ne atama
İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Ahmet Ergün Doğdu görevine başladı.
Trafik haftası kutlandı
ÇUBUK’TA TRAFİK HAFTASI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

Çubuk-Ankara özel Toplu taşıma araçlarından memnunmusunuz.
Evet
Hayır

Aktif Ziyaretçi         : 1
Bugün toplam         : 146
Toplam ziyaretçi     : 1226839

ANKARA

Nöbetçi eczane girilmemiş

    Alış Satış
Dolar :
Euro :

ES BİLİŞİM
Gökkuşağı Tekstil
Kalender Isı Sistemleri
Ozan Evkur Spot
Çöp Şiş Kebap